Дніпропетровщина: землевпорядники області забезпечили поновлення нормативної грошової оцінки земель 73 населених пунктів

Цьогоріч землевпорядники Дніпропетровщини забезпечили поновлення нормативної грошової оцінки земель 73 населених пунктів, що становить 5 відсотків від загальної кількості адміністративно-територіальних одиниць, що потребують її оновлення. Найактивніше проходять роботи у Криворізькому районі – вже затверджено проекти нормативної грошової оцінки у 59 населених пунктах.
Загалом у області 202 територіальні громади заключили договори на проведення нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення у межах населених пунктів на загальну суму 2 мільйона гривень. Найбільше договорів по Томаківському району – у 55 населених пунктах.
Також землевпорядники проводять роботи з нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення за межами населених пунктів, загальна площа яких становить близько півмільйона гектарів. Натепер нормативно грошова оцінка проведена на площі 28,4 тисяч гектарів, що сягає 6 відсотків від загальної площі.
Довідково
У Дніпропетровській області нормативну грошову оцінку проведено у всіх населених пунктах. Натепер її поновлення потребує 1479 адміністративно-територіальних одиниць, що становить 99 відсотків від загальної кількості.
http://dazru.gov.ua