Присяжнюк: ринок землі почне працювати наприкінці 2012 – на початку 2013 року

Вільний обіг земель сільськогосподарського призначення буде запущений в кінці 2012-на початку 2013 рр. Про це журналістам заявив міністр аграрної політики і продовольства України Микола Присяжнюк, передає кореспондент РБК-Україна.
“Президент поставив завдання, що в цілому необхідно завершити земельну реформу – і ми це робимо. Але поспішати і робити якісь необдумані дії ми не будемо. Це позиція і уряду, і Президента. Ми як уряд виступили з ініціативою направити законопроект (про ринок земель) на повторне перше читання, а зараз його доопрацюють, пройде перше читання, потім друге, і після цього ми будемо пропонувати, щоб був ще якийсь час для того, щоб можна було запустити земельний кадастр, провести інвентаризацію землі. І, я так бачу, що десь в кінці 2012 – на початку 2013 рр. ми дамо можливість повноцінного обороту земель сільськогосподарського призначення”, – заявив Присяжнюк.
Нагадаємо, 2 серпня 2011 р. Президент України Віктор Янукович підписав закон України № 3613-VI “Про державний земельний кадастр”. З 1 січня 2012 р. перестає діяти мораторій на продаж земель с/г призначення.